Home|Nieuws|Onze groep|Speltakken|Informatie/FAQ|Links|Blokhut|Contact|Sponsoren|Help
Laatste nieuws
Verjaardagen
Vandaag jarig
Marijn van de Koevering (9 jr.)Stuur Marijn van de Koevering een berichtje

Binnenkort jarig
Jean Nouwens (8 feb)
John Nouwens (8 feb)
Karlijn Beenhakker (12 feb)
Robin Schekkerman (18 feb)
Sanne Collaris (19 feb)

Onlangs jarig
Frank Compen (6 feb)
Nienke Stupers (5 feb)
Login
Speltakken Explorers 14-17 jaar (m/v) Logboek Ontgroening nieuwe Explorers 2005   dinsdag, 07 februari 2012
Ontgroening nieuwe Explorers 2005 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Lydie Walgers   
Dagen lang hebben we niet kunnen slapen, of gegeten.
De spanning was op het laatst niet meer te houden want, we werden ontgroend!! We hadden een mail gekregen waarin stond dat we hike-spullen mee moesten nemen (als dat geen hint was). Toen was het zover, we kwamen aan op de blokhut.  Als eerste werden we geïnstalleerd.
Intussen was het buiten hard aan het sneeuwen en het was ijs en ijs koud. Daarna moesten we een tocht lopen, gelukkig liepen we met heel de groep. We liepen richting de hut van Mie Pils. Er was geen mens op straat, die waren allemaal zo verstandig om binnen te blijven.
We liepen met heel de groep in een sneeuwstorm de weg te zoeken met een kompas.
Op een gegeven moment kwam JeeP met de auto warme chocomel brengen, onze held! Het was inmiddels wel heel koud geworden en we besloten maar om maar de blokhut te lopen. Daar hebben we een hele tijd voor de kachel gezeten.
De volgende avond zou de ontgroening beginnen.
Die avond moesten we warm aangekleed in de blokhut wachten. Een voor een moesten we naar buiten, daar was een stormbaan gebouwd! Later toen we het met z’n allen overleeft hadden kregen we deel 2 van de ontgroening.
Geblinddoekt moesten we met z’n allen aan een tafel gaan zitten, we moesten hele ranzige dingen eten, van koffie prut tot cola met sambal en allerlei zooi, we zijn er nog steeds niet achter wat er nog meer inzat. Onder het hoofdgerecht begonnen de explorers tot 3 te tellen, bij 3 werden er emmers ijskoud water met zaagsel over ons heen gegooid!!!!
Dat was heel de ontgroening, daarna was het douchen en bij de kachel zitten.
Gelukkig heeft iedereen het overleefd en zijn er geen slachtoffers gevallen!
Groetjes Lydie
 
 
Banner
Interactief menu
Verkorte agenda
⇑
do 09 feb
Groepsraad
vr 17 feb
Pivocar
za 18 feb - 19 feb
Carnavalsoptocht
za 03 mrt
iScout
ma 19 mrt
Groepsraad
⇓
⇓
Wie is er online
Geen
 
| Terug naar boven | Home | Nieuws | Onze groep | Speltakken | Informatie/FAQ | Links | Blokhut | Contact | Sponsoren | Help |

Scouting Aalst-Waalre © 2000 - 2012 Alle rechten voorbehouden. | Laatste update: 01 feb '12
Joomla! is gratis open source software vrijgegeven onder de GNU/GPL Licentie.